öt együttes csapott össze

2020.03.17. 11:00

Megtartották az ünnepi focikupát

A kedvezőtlen külső körülmények ellenére idén is megtartották a város hagyományos ünnepi labdarúgókupáját.

A Real Margit együttese veretlenül lett első a Március 15.-kupán Fotó: a szervezők

A Március 15.-kupa elnevezésű, szabadtéri kispályás futballtornát a város önkormányzata és a Balatonfüredi Kispályás Labdarúgó Szövetség rendezte, a helyszín a Református Általános Iskola műfüves pályája volt.

A hagyományos megmérettetésre öt együttes nevezett. A körmérkőzéses torna nagyszerű küzdelmeket és látványos gólfesztivált hozott.

A viadalt veretlenül nyerte meg a Real Margit csapata, a második helyen a Nívó, a harmadikon pedig a Refi I alakulata végzett.

A további helyezések: 4. Refi II, 5. Hatlépcsős Borozó. Valamennyi csapat oklevelet, az 1–3. helyezettek díszes serlegeket vehettek át Burka Tibor és Mező Béla szervezőktől.