kézilabda Liga Kupa

2021.01.12. 10:07

Éles hét, Fazekas hat találatig jutott

Harmadik mérkőzését is megnyerte a Veszprémi KKFT a férfi kézilabda Liga Kupa A csoportjában.

Tombor Csaba edző elégedett lehetett a látottakkal

Fotó: Pesthy Márton/Napló

Az NB I-es veszprémiek legutóbb az NB I/B-ben szereplő Agrofeed ETO-SZESE csapata ellen léptek pályára, és arattak magabiztos sikert.

A VKKFT az első félidőt követően már 10 góllal vezetett győri riválisával szemben, végül 29-22-re nyertek a hazaiak.

Éles Benedek hét, Fazekas Gergő hat találatig jutott.

Eredmény: Veszprémi KKFT – ETO-SZESE 29-22 (18-8). Veszprém. V.: Bujdosó, Horváth. VKKFT: Ágoston, Miklós (kapusok), Tóth P. 2, Szeitl, Szmetán 2, Hári 1, Éles 7, Fazekas 6, Kristóf, Seregi 6 (3), Bugyáki, Tóth A. 2, Vajda 3. Edző: Tombor Csaba.

A vendégek legjobb góllövői: Győri 5, Goór és Czene 3-3.

Kiállítások: 2, ill 10 perc.

Hétméteresek: 5/3, ill. 1/1.

Tombor Csaba edző elégedett lehetett a látottakkal Fotó: Pesthy Márton/Napló

Az A csoport állása: 1. VKKFT (3 mérkőzés után) 6 pont, 2. ETO-SZESE (4) 3, 3. BFKA-Veszprém (4) 2, 4. Tatai AC (1) 1.

A Veszprém megyei csapatok további programja, január 20., 19.00: Tata – BFKA-Veszprém. Január 22., 19.30: BFKA-Veszprém – Tata. Január 24., 17.00: ETO-SZESE – VKKFT. Január 27., 19.00: VKKFT-Tata. Január 30., 15.00: Tata-VKKFT.