Atlétika

2023.06.17. 19:25

Magyar Nagydíj Sorozat veszprémi kiválóságokkal

A Magyar Nagydíj Sorozat budapesti állomásán, a Lantos Mihály Sportközpontban rendezett WA Continental Tour Bronze versenyen a veszprémi Sportolj Velünk SE (SVSE) hét kiválósága is rajthoz állt.

Szögi István Dániel harmadik helyen ért célba

Forrás: Magyar Atlétikai Szövetség

Az 1500 méteres síkfutásban Szögi István Dániel harmadik helyen ért célba 3:39.26-os időeredménnyel, mögötte zárt Kiss Gergő Xavér 3:39.72-vel és hatodik helyen végzett kovács Ferenc Soma 3:40.85-el. Mindhárman a szezonbeli legjobb eredményüket érték el.

Zsetnyai Ákos 3000 méteres akadályfutásban volt érdekelt, és 9:09.33-es idővel egyéni legjobbját teljesítette. Kéri Bianka 400 méteres síkfutásban 53.45-ös időeredménnyel ért harmadikként a célba. A férfiak két körös versenyszámában Kubasi János 1:47.77-es egyéni csúcsot ért el, Fándly Márk 1:48.26-al zárt.