A Vasast verték a veszprémi hölgyek

2023.10.04. 13:45

Szinte végig a Füred vezetett, mégsem nyert

A BFKA II.-Balatonfüred irányította a mérkőzést a Szentgotthárd otthonában a férfi kézilabda NB II-ben, de a hazaiak jobban hajráztak és döntetlen született.

Németh Krisztáék két vállra fektették riválisukat

Forrás: Archív fotó: Nagy Lajos

Eredmények, férfiak: Szentgotthárd – BFKA II.-Balatonfüred 21-21 (8-10). Szentgotthárd, 55 néző. V.: Bán-Farkas, Székely. A vendégek legeredményesebb játékosai: Urbán-Patocskai 9 (5), Konczos 6. Kiállítások: 6, ill. 6 perc. Hétméteresek: 2/1, ill. 5/5. A balatonfürediek a tabella élén állnak, de a többi csapat ezúttal nem lépett pályára.

Nők: KK Ajka-Sárvárfürdő Kinizsi SE Ajka 33-27 (15-13). Ajka, 100 néző. V.: Cseszregi, Papp. A hazaiak legeredményesebb játékosai: Sárvári 7, Gaál 6, Mészáros 6 (3). Kiállítások: 2, ill. 10 perc. Hétméteresek: 5/3, ill. 3/3. A KK Ajka négy kör után hat ponttal a második az A csoportban.

Veszprém Pannon SE-Vasas SC U21 27-19 (13-10). Alsóörs, 80 néző. V.: Herbert, Szűcs. A hazaiak legeredményesebb játékosai: Kiss K. 7, Takács 6. Kiállítások: 2, ill. 6 perc. Hétméteresek: 6/6, ill. 3/1. A veszprémiek a negyedik pozíciót foglalják a B csoportban, a csapat két-két győzelemmel és vereséggel áll.