Futsal NB II

2024.03.06. 15:25

Második meccsét is megnyerte a tihanyi futsal csapat

A Tihany idegenben folytatta a menetelést az NB II-es futsal bajnokságban. A Balaton-partiak a mérkőzés nagyját irányították, a hazaiak csak kozmetikázni tudtak az eredményen.

WPC Meister-Érd-SZISE – Tihanyi FC 2-3 (1-2)

Érd. V.: Fehérvári, Bacsi, Topálszki)

Érd: Pillár-Bán – Csoma-László, Gera, Sós, Szentjóby. Csere: Miklós, Spinner, Deli, Szedlák, Ambrus, Katona, Balogh, Vastagh, Nagy.

Tihanyi FC: Schmidmajer – Dévényi, Fehér, Horváth, Szücs. Csere: László, Kovács, Henn, Rusvai L., Rusvai Gy., Tar.

Jól kezdte a találkozót a Tihany. A 6. percben Horváth Botond találatával már vezettek egy góllal a Veszprém vármegyeiek, 0-1. Az érdiek a 14. minutumban Sós góljával egyenlítették, azonban nem tartott sokáig az öröm, hiszen egy perccel később a tihanyi Tar talált be, 1-2. A második játékrész elején ismét a vendégek örülhettek, hiszen Horváth duplázta meg csapata előnyét, és saját góljainak a számát, 1-3. Az érdiek már csak szépíteni tudtak Balogh révén, így a második mérkőzését is megnyerte a Tihany az alsóházban.