Judo

2024.04.23. 11:53

Nagyszerű eredményt el Fazakas Tamás

Jubileumi tornát tartottak április első szombatján a győri Olimpiai Sportparkban: harminc ország több mint 250 örökifjú cselgáncsozója lépett tatamira a veterán nyílt magyar bajnokságon, a XXV. Hungarian Masters Openen.

Balogh Dávid

A verseny legidősebb versenyzője az M10 korcsoport 81-kg-os versenyzője Fazakas Tamás az Ajka Judo Club 80 éves edzője volt, aki nagyszerűen szerepelt a küzdelmek során. Az ajkai klub alapítója a 4. helyen végzett a rangos megmérettetésen.

Nagyszerűen szerepelt Győrben Fazakas Tamás
Fotó: AJC

– Köszönöm a családomnak, és a jelenlegi edzőtársamnak Kertai Gábornak, aki a felkészülésemet segítette – fogalmazott Fazakas.

A versenyen tatamira lépett még az ajkaiak korábbi sportolója Kerschner Krisztián, aki a második helyen zárt az M4 korcsoportban -81 kilogrammban.