2006.11.20. 03:27

Átvette a vezetést a BKC

Balatonfüred (kd) - Csak a fürediek játszottak a kézilabda NB I/B-ben.

Kis Dezső

BKC-Pler Airport II.29:24 (15:12)Balatonfüred, 300 néző. V.: Horváth L., Vattay. BKC: Cziráki - Bakos 1, Struhár 2, Salamon 1, Kányai, Szöllősi 7 (2), Bene 4. Csere: Kovács S. (kapus), Farkas, Babitz 1, Butics Bence 4, Zubjuk, Hei-czinger 5. Edző: Velky Mihály. Hétméteresek: 3/2, ill. 7/6. Kiállítások: 6, ill. 14 perc.

A férfimérkőzés elején 5:1-re elhúzott a Füred, de a vendégek fiataljai a félidő köze-pén 7:9-re fordítottak. Az első félidő hajrája ismét a hazaiaké volt. Szünet után kidomborodott a BKC nagyobb tudása, olykor nyolc góllal vezettek. Jók: Szöllősi, Heiczinger, Putics. Az ellenfél legjobb dobója: Balogh 10.