Kiemelt állások

2017.10.17. 11:57

KIA értékesítési asszisztens

A Jász-Plasztik Autócentrum veszprémi csapatába

KIA értékesítési asszisztens munkatársat keresünk.

Feladatok:

- ügyfelekkel való tárgyalások lebonyolítása,

- kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,

- gépkocsikkal kapcsolatos adminisztráció,

- értékesítők munkájának segítése.

Elvárások:

- minimum középfokú végzettség érettségivel,

- kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség,

- B kategóriás jogosítvány,

- Excel, Word felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk:

- stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér,

- európai szintű munkakörülmények,

- folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Veszprém

Munkakezdés időpontja: akár azonnal

Jelentkezés módja: magyar nyelvű fényképes önéletrajzát küldje el nekünk a [email protected] e-mail címre „KIA értékesítési asszisztens„ megjelöléssel.