2013.06.10. 09:58

Véget ért a szezon

A labdarúgó megyei II. osztályban a 2012/13-as szezonban a Márkó szerezte meg a bajnoki címet. A második helyen az Ősi végzett, a harmadik pedig a Dudar lett.

Napló sport

Felsőörs-Ősi 1:2 (1:1).
V.: Szőts. Gólszerzők: Szabó, illetve Bíró, Horváth L. Az ifjúságiaknál: nem érkezett eredmény.

Tótvázsony-Dudar 2:6 (2:4).
V.: Görög. G.: Báder, Horváth G., illetve Barcza 3, Nagy K. 2, Kuti. Az ifiknél: 6:5.

Nemesszalók-Nagyesztergár 5:2 (2:0).
V.: Erdős. G.: Vörös 2, Szórádi 2, Kocsis, ill. Vörösházi, Váli. Az ifiknél: 1:0.

Csabrendek-Szentgál SE 0:1 (0:0).
V.: Magyar. G.: Tolnai. Kiállítva: Finta G. a 78. percben (Szentgál). Az ifiknél: 6:1.

A Márkó (balra fehérben Huber Gergő) már korábban bebiztosította bajnoki címétFotó: Orosz Péter

Magyarpolány-Nemesvámos 3:3 (1:1).
V.: Nagy J. G.: Ménes, Wéber, Polt, ill. Cseresznyés, Cser, Vinglman. Az ifiknél: 8:0.

Balatonkenese-Csopak 2:3 (1:1).
V.: Hegedűs. G.: Németh, Tóth B., illetve Steigler, Sörös, Szekeres. Az ifiknél: 1:2.

Szentantalfa-Márkó 5:0 (2:0).
V.: Rosta. G.: Csillag 2, Szigeti, Steierlein, Buda. Az ifiknél: 3:2.

A bajnokság 2012/2013-as szezonjának végeredménye: 1. Márkó 66 pont, 2. Ősi 57, 3. Dudar 54, 4. Szentantalfa 43, 5. Balatonkenese SE 41 (13 győzelem), 6. Tótvázsony 41 (12 győzelem), 7. Csopak 39, 8. Felsőörs 35, 9. Nagyesztergár 33, 10. Magyarpolány SE 30, 11. Csabrendek 26, 12. Nemesszalók 23, 13. Nemesvámos 7 (egy pont levonva), 14. Szentgál SE 5 (15 pont levonva).