2013.11.03. 09:50

Csodagóllal indult a meccs

Veszprém - Három pontot gyűjtött a Veszprém FC NB III-as labdarúgócsapata szombaton hazai pályán.

VFC -MTE 2:1 (2:1)

Veszprém, 100 néző. V.: Jakab. Veszprém FC: Kádár - Garai, Hanák (Kuti 58.), Császár, Farkas, Udvardi, Hevesi-Tóth, Molnár, Burcsik, Horváth, Pavlitzky (Kálmán 88.). Edző: Jugovits Lajos. Mosonmagyaróvári TE: Bálint - Kálmán, Domanyik, Nagy, Gubicza, Horváth Á., Horváth R., Darázs (Angyal 75.), Simon (Nyitrai 60.), Schmatovich, Molnár (Bedő 84.). Edző: Schafranek Ádám.

Gólszerző: Burcsik, Hanák, ill. Horváth Á.

Burcsik Martin (sötét mezben) szép góllal szerzett vezetést (Fotó: Zwicker Tamás)

Az ötödik percben vezetést szerzett a VFC, méghozzá nem is akármilyen találattal, Burcsik Martin szöglete érintés nélkül jutott a vendégek hálójába, 1:0.

A 30. percben szépített az MTE, Horváth Ádám volt eredményes, éles szögből szép gólt lőtt, 1:1. A végeredmény már az első félidő hajrájában kialakult, a 41. percben Hanák Attila közelről juttatta a labdát a hálóba, 2:1.