2017.02.14. 15:10

Egy arany- , és két ezüstérem jutott

Tököl, Veszprém - A Veszprémi Shotokan Karate Club mindhárom képviselője éremmel tért haza a XVII. Halomkupáról.

A tököli versenyen WKF karate vonalon is kipróbálták magukat a veszprémi versenyzők és szép eredményekkel térhettek haza a számukra új szabályrendszerű viadalról.

Tökölön huszonnyolc sportegyesület több mint 300 karatékája vett részt, a VSKC részéről három fiatal nevezett a megméretésre.

Kőmíves Roland küzdelemben második helyezett lett
Fotó: VSKC

Először formagyakorlatban sikerült dobogóra állni: Kocsis Áron a második, míg Bartos Bonita Kíra kategóriájában az első helyet szerezte meg.

Küzdelemben Kőmíves Roland a rendkívül színvonalas mezőnyben 2 győzelem után (9:1;8:0) a döntőbe jutott, ahol az MTK versenyzőjével nagyon jót harcolt, de győzni nem sikerült, így ezüstérmet szerzett.

Bartos Bonita Kíra és Kocsis Áron viszont küzdelemben ezúttal nem tudott érmet szerezni, de aggodalomra semmi ok, hiszen a gyakorlás volt a cél.