2017.04.11. 15:05

Két érmet szerzett az osztrák viadalon Csanádi Jánosné

Veszprém, Bécs - Egy ezüst- és egy bronzérmet szerzett Csanádi Jánosné Magdolna az osztrák rövid pályás országos bajnokságon a közelmúltban.

Bényi Kálmán

A többi versennyel ellentétben az ausztriai megmérettetés érdekessége volt, hogy korcsoportos eredményt nem hirdettek a szervezők, hanem a nemzetközi rangsor alapján állapították meg a helyezéseket. Ez azt jelentette, hogy minden korosztályban a világranglistát vették alapul, és ehhez viszonyítva számolták ki a versenyzők százalékos teljesítményét.

Csanádi Jánosné 200 méter mellúszásban új rekordot ért el Fotó: archív

Magdolna két számban volt érdekelt. 100 méter mell-úszásban harmadik helyezést ért el, valamint 200 méter mellúszásban új magyar országos csúccsal második lett.