2010.11.23. 15:36

Botlott a Szentgál

Veszprém - Az utolsó őszi fordulót játszották le a labdarúgó megyei negyedosztály veszprémi körzetében, a korábban elmaradt mérkőzések miatt azonban még nem teljes a félévi eredménysor.

A listavezető Szentgál SE némi meglepetésre vereséget szenvedett a Bakonynána otthonában, így veszélybe került a csapat őszi első pozíciója. Ha a jelenleg harmadik márkóiak idei utolsó mérkőzésüket (szombaton a Csajág ellen) megnyerik, biztosan előznek.

A 15. forduló eredményei: Herend-Balatonszőlős 4:2, Litér-Tihany 4:7, Bakonynána-Szentgál 3:0, Eplény-Márkó 1:7, Nemesvámos-Hárskút 3:3, Balatonakali-Jásd 2:1. A bajnokság élmezőnye: 1. Szentgál 35 pont, 2. Balatonakali 33, 3. Márkó (eggyel kevesebbet játszott) 32, 4. Herend 31, 5. Bakonynána 30.