2020.05.09. 07:00
Ajka végzős diákjai 2020-ban – Fotók, névsor
Mutatjuk Ajka város 2020-as ballagóit.
Ajkai Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola, Sportiskola és Kollégium Bánki Donát Intézményegysége
11.E – Második sor: Horváth Dávid, Kiss Szilárd Levente, Sipőcz Patrik, Horváth Károly (osztályfőnök), Pop Dominik, Máhl Martin, Szokoli Attila
Első sor: Zabó Imre Vilmos, László Kevin, Koronczai Szabolcs, Nyári Erik, Boros Richárd Valentin, Orcsik Nándor
12.A – Harmadik sor: Tábori Máté, Vass Dávid, Dubics Arnold, Borbély Ádám, Muszáj Balázs, Suba Fernándó, Vizi Kristóf, Krützner Bálint
Második sor: Simon Roland, Farkas Ariel, Magyar Tamás, Asztalos Kornél, Sipőcz Erik, Szarka Dávid, Kamondi Bence
Első sor: Németh Patrik, Holczbauer Ákos, Rózsás Richárd, Barzsa Emma (osztályfőnök), Szokoli Bálint, Lukácsa Dominik, Kolontári Attila
12.B – Negyedik sor: Sipőcz Ákos, Vajda Adrián, Pós Bence, Paksa Bálint, Czafit Patrik, Szabó Márk, Fuchs Levente, Lakatos Patrik,
Harmadik sor: Szemán Bálint, Tálos Bence, Németh Kolos, Bagarus Attila Áron, Molnár Adrián, Takács Zoltán, Kanál Kristóf, Kis Márk
Második sor: Rozs Marcell, Laczkó Milán, Bődy Bence, Deli Gergely, Csekő Marcell, Paksa Milán (osztályfőnök), Józsa Martin, Németh Máté, Talamár Martin, Takács Tamás
Első sor: Veisz Dorina, Eőry Kinga, Kléri Viktória, Tuboly Patrícia, Felber Vivien, Kovács Evelin, Kovács Regina, Orbán Virág, Kovács Eszter
12.D – Második sor: Winkler Stefán, Csánitz Viven, Rádi Szelina, Teyermeyer Gréta Panna, Pál Dominika, Mazug Noémi Viktória, Szabó Tímea, Hajdú Vanessza, Angermayer Fruzsina, Bolla Máté
Első sor: Bozsoki Klaudia, Berzsenyi Mirella, Arany Veronika, Juhászné Kiss Ágnes (osztályfőnök), Vajai Fanni, Hidi Damarisz, Szalai Alexandra
Ajkai Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola, Sportiskola és Kollégium Bercsényi Miklós Intézményegység
13. H – Felső sor (balról-jobbra): Kaszás Barnabás, Fenyvesi Richárd, Mózer Szabolcs, Rosta Dávid Krisztián, Nagy Ádám, Nemes Mátyás,
Alsó sor (balról jobbra):Takács Róbert, Nagy Klaudia, osztályfőnök: Fábián Márta, Antal Alexandra, Horváth Barnabás
Ajkai Bródy Imre Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
12. A – Felső sor: Sziver Ádám, Inhoff Dominik, Bellér Eszter, Szalai Zsófia, Soós Nikolett, Dragodán Lili, Kun-Szabó Erzsébet Katalin, Nagy Barbara, Csicsics Marcell
Alatta lévő sor: Pusztai Áron Tamás, Nimsz Laura Sára, Strifler Nikolett, Szalai Pálma, Mayer Zsófia, Fáskerti Fanni, Márkus Nóra Izabella, Nagy Botond
Alatta lévő sor: Marcin Patrik, Vajai Boglárka, Fuit Anna, Orbán Elizabet, Stromajer Anita (osztályfőnök), Egyed Eszter, Mód Andrea, Kiss Diána, Simon Levente
Alsó sor: Balogh Norbert, Szabó Sára, Pichler Friderika Bianka, Kovács Lilla, Takács Luca, Szita Liliána, Tóth Atina Renáta, Rédling Szabolcs
12.G – Felső sor: Kersner Máté, Nakada Ábel Maszato, Fejes Milán, Ludvai Bence, Arató Szilárd, Szabados Dániel Bence
Második sor: Muraközy Balázs, Horváth Zsombor, Szabó Flóra, Marton Veronika, Szájli Tímea, Simon Bence Balázs, Krebsz Dániel László
Harmadik sor: Kaufmann Benedek, Lukonics Dániel, Mátai Dorina Kitti, Pákozdi Lili, Kovács Anna, Németh Kinga, Zéhmann Tamás, Takács Péter
Alsó sor: Kovács Gergő, Molnár Gergely, Székesi Réka, Szücs Enikő, Zsigmondné Simon Klára (osztályfőnök), Bodó Luca, Gábri Fanni, Gergócs Mátyás, Hock Botond Ákos
Fekete István-Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
12G – osztályfőnök: Marton Anikó
Cili Virág Mária, Dániel Eszter, Mátics Natália, Molnár Anna Mária, Balassa Kevin, Buzás Dóra, Duba Bence, Szántó Soma, Lukács Vanda, Mógor Laura, Németh Szonja, Gyarmati Mátyás, Kovács Laura, Gyarmati Bálint, Hencz Laura, Valea Annamária, Svendor Renáta, Perei Zsófia, Simon Dominik Martin, Jagasits Anett, Joó Zsuzsanna, Fábián Xénia, Laczkó Rita, Horváth Dániel, Lóczi Ametiszt, Szabó Laura, Weisz Tamás, Horváth Kata, Remport Alexa, Riba Ádám
VSZC Szent-Györgyi Albert Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
12.A - Osztályfőnök: Szabó Noémi
Felső sor: Vincze Viktória, Horváth Bálint, Csibertics Nikolett, Zákány Kornél Lajos, Kiss Rozália, Dombi Andrea Vivien, Slabár Barbara, Papp Bence, Palkovics Gréta, Máté Dóra, Perger Fanni
Középső sor: Takács Klaudia, Nagy Laura, Szabó Réka, Jani Gitta, Szabó Noémi osztályfőnök, Bognár Adrienn, Kovács Laura, Földi Katalin, Tóth Adrián Ferenc
Alsó sor: Bata Dorka Anna, Nagy Loretta, Ficzay Viktória Petra, Bárdossy Korina, Nagy Lili Aliz, Jancsek Mónika, Tokovics Dominika, Gubicza Viktória, Géresi Szabina
Hiányzó: Szőllősi Rebeka Leona
12.B – Felső sor: Viglási Márk, Szimicsek Marcell, Nagy Marcell, Pákey László, Somogyi Dávid, Nyoma Szebasztián, Váradi Máté, Zsemlevics Dávid, Tehel Martin
Középső sor: Orsós Maya Noémi, Zab Virág, Wéber Gréta, Tóth Kitti, Móricz Vilmos(Osztályfőnök), Sipos Rebeka, Dombó Roberta, Kovári Fanni, Kovács Brigitta
Első sor: Dégi Laura, Sebestyén Réka, Németh Fanni, Nagy Eszter, Tóth Dorina, Bogdán Réka, Majsai Mirjam
13. D - Osztályfőnök: Dr. Bereczné Pajtli Krisztina
Felső sor: Soós Dominik Márk, Szentmiklóssy József Bercel, Kelemen Milán, Tóth Tamás, Székány Barna
Középső sor: Antal József, Licsár László, Házi Erik, Szarka Tímea, Nády Dániel, Németh András, Poór Levente
Ülnek: Blaskó Virág, Simon Cintia, Molnár Dominika, Dr. Bereczné Pajtli Krisztina, Szőke Dorina, Végh Barbara, Gárdai Szabina