női labdarúgó NB II

2021.04.14. 11:39

Micsoda fordítás a PELC-től!

Kétgólos hátrányból fordítva, hajrában szerzett találatokkal győzött a PELC a női labdarúgó NB II legutóbbi játéknapján.

Forrás: pixabay

A pápaiak otthon szerepeltek, és a 71. percben 2-0-ra vezetett ellenük a vendég ZTE. A folytatás azonban a hazaiaké volt, Kilinkó Nóra a 86. és a 88. percben is betalált, András Anita pedig már a ráadásban szerezte meg a győztes gólt.

PELC–ZTE FC 3-2 (0-1)

Pápa. Jv.: Mónos J. Pápai ELC: Kiss E. – Savanyó, Kovács G., Pődör (Buzdor), Fellner (Kilinkó), Gyarmati, Szalay, András, Csébi Luca, Vesztergom, Szücs (Ruska).

ZTE FC: Császár Hanna (Hargas) – Nagy B., Szegedi, Hetyei Csenge (Szakály Abigél), Bicsák (Jelenics), Török, Nyári, Varró, Bánfi (Horváth K.), Major, Kozma.

Gólszerzők: Kilinkó (2), András, ill. Török, Bánfi.

A Nimród SE-Balatonfüredi FC és az FC Ajka-Vikino Mester-Metis találkozókat későbbre halasztották.

Az állás: 1. Puskás FC (18 meccs) 54 pont, 2. Fehérvár (19) 46, ...7. Ajka (18) 22, ...10. PELC (19) 15, ...12. BFC (18) 7.

A Veszprém megyei női bajnokságban: Devecser SE–PELC-Nyárád 0-5 (0-1). Devecser. Jv.: Vinkler B. Devecser SE: Findt – Csipszer, Sényi, Szigeti, Orsós A., Horváth V., Nagy E., Orsós I., Kalányos. PELC-Nyárád: Németh R. – Buzdor, Kalmár, Tóth J., Tóth P., Sári, Horváth V., Teiszler, Németh R. Gólszerzők: Horváth Virág (2), Kalmár (2), Tóth Petra.

FAK–Veszprém FC U19 2–0 (1–0). Balatonfűzfő. Jv.: Baukó B. Fak: Koncz – Gödri, Durecz, Pongráczné Gácser, Babai, Bartl, Mezei, Csupor K., Csupor N. Veszprém FC U19: Horváth Sz. – Csomai, Szabó E., Fekete, Szlaboda, Nagy L., Böröcz, Marosvölgyi, Farkas L. Gólszerzők: Babai, Farkas L. (öngól).