Önkormányzati teremlabdarúgó-torna

2022.01.02. 10:27

A szomszéd vár győzött Füreden

A tihanyi önkormányzat csapata szerezte meg az első helyet a Balatonfüreden rendezett hagyományos óévbúcsúztató önkormányzati teremlabdarúgó-tornán.

A tihanyi önkormányzat csapata az első helyért járó kupával

Forrás: a szervezők

A városban immáron tizennegyedik alkalommal szervezték meg a futballtornát, amelynek a Balaton Szabadidő Központ adott otthont.

A megmérettetésen öt együttes vett részt, a helyezések pedig körmérkőzéses rendszerben dőltek el. Végül nagy, de sportszerű küzdelemben a tihanyi önkormányzat diadalmaskodott. A 2019 után ismét bajnok tihanyiak veretlenül zártak, a mindent eldöntő mérkőzésen 1-0-s sikert arattak a házigazda fürediek ellen. A harmadik helyet a veszprémi kormányhivatal szerezte meg.

A torna végeredménye: 1. Tihany 10 pont, 2. Balatonfüred 9, 3. Veszprémi Kormányhivatal 5, 4. Csopak 4, 5. Alsóörs 0.