2016.07.29. 16:20
Rio 2016: a magyarok programja, 3. rész.
Budapest - A Rio de Janeiróban rendezendő olimpiai játékok magyar érdekeltségű programjai, 3. rész.
Augusztus 9., kedd:
Asztalitenisz (Riocentro, 3-as pavilon)
15.00-19.00: női egyes (Pó- ta Georgina?) negyeddöntő
21.00-03.30: férfi egyes (Pattantyús Ádám?) negyeddöntő
Cselgáncs (2-es Karióka Aréna)
15.00-18.00: férfi 81 kg (Csoknyai László), előcsatározások, negyeddöntő
20.30-22.40: férfi 81 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő
Evezés (Rodrigo de Freitas Lagúna)
13.30-16.50: negyeddöntők és középfutamok
13.30-14.10: férfi egypár- negyeddöntő (Pétervári-Molnár Bendegúz?)
14.50-15.10: férfi kormányos nélküli kettes középfutam (Simon Béla, Juhász Adrián?)
Ökölvívás (Riocentro - 6-os pavilon)
17.00-18.00: férfi 75 kg (Harcsa Zoltán?) mérkőzések a 32 között
23.00-00.00: férfi 75 kg mérkőzések a 32 között
Sportlövészet (Olimpiai Sportlövőközpont)
14.00-16.30: női sportpisztoly (Csonka Zsófia, Tobai-Sike Renáta), 25 m, alapverseny, 30 pontlövés
17.00-19.00: női sportpisztoly, 25 m, alapverseny, 30 gyorslövés
20.30-21.30: női sportpisztoly, 25 m, döntő
Úszás (Olimpiai Uszoda)
18.00-18.22: férfi 100 m gyors (Bohus Richárd, Kozma Dominik)
18.25-18.44: női 200 m pillangó (Szilágyi Liliána, Hosszú Katinka)
18.47-19.14: férfi 200 m mell (Gyurta Dániel, Horváth Dávid)
19.17-19.37: férfi 4x200 m gyorsváltó (Magyaror-szág)
Szerda 03.00-05.10: elődöntők, döntők:
03.00-03.10: férfi 100 m gyors, elődöntő (Bohus Richárd?, Kozma Dominik?)
03.13: női 200 m gyors, döntő (Verrasztó Evelyn)
03.22: férfi 200 m pillangó, döntő (Cseh László, Kenderesi Tamás)
03.31-03.44: női 200 m pillangó, elődöntő (Szilágyi Liliána?)
03.57-04.10: férfi 200 m mell, elődöntő (Gyurta Dániel?, Horváth Dávid?)
03.23: női 200 m vegyes, döntő (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
03.32: férfi 4x200 m gyorsváltó (Magyarország?)
Tenisz (Olimpiai Teniszközpont)
15.45-04.00: női egyes (Babos Tímea?) 3. forduló, női páros 2. forduló/negyeddöntő
Vitorlázás (Dicsőség Jachtkikötő)
18.00-20.40: női (Cholnoky Sára) és férfi szörf (Gádorfalvi Áron) 4., 5., 6. futam, női (Érdi Mária)és férfi (Vadnai Benjámin) Laser 3., 4.
futam, Finndingi (Berecz Zsombor) 1., 2. futam
A párbajtőrözőknél a tapolcai Rédli Andrásnak is szoríthatunk Fotó: Nagy Lajos
Vívás (3-as Karióka Aréna)
14.00-19.05: férfi párbajtőr egyéni a negyeddöntőig (Imre Géza, Boczkó Gábor, Rédli András)
21.00-23.05: férfi párbajtőr egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő
Vízilabda (Maria Lenk Uszoda)
női csoportmérk., 1. ford.:
B csoport:
14.00-15.20: Magyarország-Kína
Augusztus 10., szerda:
Asztalitenisz (Riocentro - 3-as pavilon)
15.00-17.00: női egyes
elődöntő (Póta Georgina?)
Csütörtök 01.30-02.30: női egyes bronzmeccs
Csütörtök 02.30-03.30: női egyes döntő
Cselgáncs (2-es Karióka Aréna)
15.00-18.00: férfi 90 kg (Tóth Krisztián), előcsatározások, negyeddöntő
20.30-22.40: férfi 90 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő
Evezés (Rodrigo de Freitas Lagúna)
13.30-17.50: alsóági középfutamok
16.20-16.40: férfi egypár C/D középfutam (Pétervári-Molnár Bendegúz?)
Sportlövészet (Olimpiai Sportlövőközpont)
14.00-15.30: férfi szabadpisztoly (Tátrai Miklós), 50 m, alapverseny, 60 lövés
17.00-17.30: férfi szabadpisztoly, 50 m, döntő
Tenisz (Olimpiai Teniszközpont)
15.45-04.00: női egyes (Babos Tímea?) negyeddöntő, női páros (Babos Tímea, Jani Réka Luca?) negyeddöntő
Úszás (Olimpiai Uszoda)
18.00-20.05: előfutamok, 18.21-18.45: férfi 200 m hát (Földházi Dávid, Telegdy Ádám)
18.48-19.13: női 200 m mell (Sebestyén Dalma, Sztankovics Anna)
19.16-19.38: férfi 200 m vegyes (Verrasztó Dávid)
19.41-20.02: női 4x200 m gyorsváltó (Magyarország)
Csütörtök 03.00-05.10: elődöntők, döntők:
03.00: férfi 200 m mell, döntő (Gyurta Dániel?, Horváth Dávid?)
03.22-03.35: férfi 200 m hát, elődöntő (Földházi Dávid?, Telegdy Ádám?)
03.48: női 200 m pillangó, döntő (Hosszú Katinka?, Szilágyi Liliána?)
03.57: férfi 100 m gyors, döntő (Bohus Richárd?, Kozma Dominik?)
04.05-04.18: női 200 m mell, elődöntő (Sebestyén Dalma?, Sztankovics Anna?)
04.21-04.34: férfi 200 m vegyes, elődöntő (Verrasztó Dávid?)
04.47: női 4x200 m gyorsváltó, döntő (Magyarország?)
Vitorlázás (Dicsőség Jachtkikötő)
18.00-22.30: női (Érdi Mária) és férfi Laser (Vadnai Benjámin) 5., 6. futam, Finndingi (Berecz Zsombor) 3., 4. futam, női (Cholnoky Sára) és férfi szörf (Gádorfalvi Áron) tartalék nap
Vívás (3-as Karióka A.)
13.30-21.00: női tőr egyéni (Mohamed Aida, Knapek Edina) és férfi kard egyéni (Szilágyi Áron, Decsi Tamás) a negyeddöntőig
22.30-02.10: női tőr egyéni és férfi kard egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő
Vízilabda (Maria Lenk Uszoda)
férfi csoportmérkőzés, 3. forduló:
A csoport:
15.20: Magyarország-Görögország