2011.08.24. 08:15

A világbajnok nyert

Ajka - A világbajnok Lepsényi Boglárka és Taskó András nyerte a hagyományos Augusztus 20.-lábteniszkupát.

Az ajkai Bányász-pályán immáron negyedik alkalommal rendezték meg az Augusztus 20.-kupát, ahol összesen tizennégy lábteniszes páros mérte össze tudását.

A tornagyőzelmet a veszprémi Lepsényi BoglárkaTaskó András duó érdemelte ki, akik a fináléban az ajkai Király ZoltánZsidó András kettőst 2:0-ra múlták felül. A bronzérem a devecseri Kovács Sándornak és a herendi Král Péternek jutott, míg a negyedik helyen az ajkai Nádasi Lajos-Róth Zoltán páros végzett.

A vigaszág győztese a Vér Ferenc-Nemestóthy Zoltán kettős lett. A zsűri különdíjjal jutalmazta a legfiatalabb játékosokat: Szabó Áront és Újvári Ákost. A leglelkesebb játékos címét Róth Zoltán érdemelte ki.