Foci

2006.07.29. 02:28

A labdarúgó NB II. 2006. őszi sorsolása

1. forduló, 08. 12. Budaörs-Hévíz Balatonlelle-Dunaújváros Haladás-Integrál-DAC Barcs-MTE 1904 Siófok-BKV Előre Gyirmót-Celldömölk Soroksár-Kap ...

Mórocz Zsolt

1. forduló, 08. 12.

Budaörs-Hévíz

Balatonlelle-Dunaújváros

Haladás-Integrál-DAC

Barcs-MTE 1904

Siófok-BKV Előre

Gyirmót-Celldömölk

Soroksár-Kaposvölgye

Felcsút-Lombard Pápa

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Budaörs-Hévíz

Balatonlelle-Dunaújváros

Haladás-Integrál-DAC

Barcs-MTE 1904

Siófok-BKV Előre

Gyirmót-Celldömölk

Soroksár-Kaposvölgye

Felcsút-Lombard Pápa

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Budaörs-Hévíz

Balatonlelle-Dunaújváros

Haladás-Integrál-DAC

Barcs-MTE 1904

Siófok-BKV Előre

Gyirmót-Celldömölk

Soroksár-Kaposvölgye

Felcsút-Lombard Pápa

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Balatonlelle-Dunaújváros

Haladás-Integrál-DAC

Barcs-MTE 1904

Siófok-BKV Előre

Gyirmót-Celldömölk

Soroksár-Kaposvölgye

Felcsút-Lombard Pápa

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Balatonlelle-Dunaújváros

Haladás-Integrál-DAC

Barcs-MTE 1904

Siófok-BKV Előre

Gyirmót-Celldömölk

Soroksár-Kaposvölgye

Felcsút-Lombard Pápa

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Haladás-Integrál-DAC

Barcs-MTE 1904

Siófok-BKV Előre

Gyirmót-Celldömölk

Soroksár-Kaposvölgye

Felcsút-Lombard Pápa

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Haladás-Integrál-DAC

Barcs-MTE 1904

Siófok-BKV Előre

Gyirmót-Celldömölk

Soroksár-Kaposvölgye

Felcsút-Lombard Pápa

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Barcs-MTE 1904

Siófok-BKV Előre

Gyirmót-Celldömölk

Soroksár-Kaposvölgye

Felcsút-Lombard Pápa

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Barcs-MTE 1904

Siófok-BKV Előre

Gyirmót-Celldömölk

Soroksár-Kaposvölgye

Felcsút-Lombard Pápa

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Siófok-BKV Előre

Gyirmót-Celldömölk

Soroksár-Kaposvölgye

Felcsút-Lombard Pápa

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Siófok-BKV Előre

Gyirmót-Celldömölk

Soroksár-Kaposvölgye

Felcsút-Lombard Pápa

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Gyirmót-Celldömölk

Soroksár-Kaposvölgye

Felcsút-Lombard Pápa

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Gyirmót-Celldömölk

Soroksár-Kaposvölgye

Felcsút-Lombard Pápa

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Soroksár-Kaposvölgye

Felcsút-Lombard Pápa

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Soroksár-Kaposvölgye

Felcsút-Lombard Pápa

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Felcsút-Lombard Pápa

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Felcsút-Lombard Pápa

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

2. forduló, 08. 19.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Lombard Pápa-Soroksár

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Kaposvölgye-Gyirmót

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

Celldömölk-Siófok

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE 1904

Celldömölk-BKV Előre

11. forduló, 10. 21.

Budaörs-Gyirmót

Balatonlelle-BFC Siófok

Haladás-Barcs

BKV Előre-Kaposvölgye

MTE 1904-Lombard Pápa

Integrál-DAC-Felcsút

Dunaújváros-Soroksár

Hévíz-Celldömölk

12. forduló, 10. 28.

Haladás-Hévíz

Barcs-Balatonlelle

BFC Siófok-Budaörs

Gyirmót-Dunaújváros

Soroksár-Integrál-DAC

Felcsút-MTE 1904

Lombard-BKV Előre

Kaposvölgye-Celldömölk Az őszi utolsó három forduló sorsolását hétfői számunkban közöljük.

BKV Előre-Barcs

MTE 1904-Haladás

Integrál-Balatonlelle

Dunaújváros-Budaörs

Hévíz-Felcsút

3. forduló, 08. 26.

Budaörs-Integrál-DAC

Balatonlelle-MTE 1904

Haladás-BKV Előre

Barcs-Celldömölk

BFC Siófok-Kaposvölgye

Gyirmót-Lombard Pápa

Soroksár-Felcsút

Hévíz-Dunaújváros

4. forduló, 09. 03.

Soroksár-Hévíz

Felcsút-Gyirmót

Lombard Pápa-Siófok

Kaposvölgye-Barcs

Celldömölk-Haladás

BKV Előre- Balatonlelle

MTE 1904-Budaörs

Integrál-Dunaújváros

5. forduló, 09. 09.

Budaörs-BKV Előre

Balatonlelle-Delldömölk

Haladás-Kaposvölgye

Barcs-Lombard Pápa

BFC Siófok-Felcsút

Gyirmót-Soroksár

Dunaújváros-MTE 1904

Hévíz-Integrál-DAC

6. forduló, 09. 16.

Gyirmót-Hévíz

Soroksár-BFC Siófok

Lombard Pápa-Haladás

Kaposvölgye-Balatonlelle

Celldömölk-Budaörs

BKV Előre-Dunaújváros

MTE 1904-Integrál-DAC

7. forduló, 09.23.

Budaörs-Kaposvölgye

Balatonlelle-Lombard

Haladás-Felcsút

Barcs-Soroksár

BFC Siófok-Gyirmót

Integrál-DAC-BKV Előre

Dunaújváros-Celldömölk

Hévíz-MTE 1904

8. forduló, 09. 30.

BFC Siófok-Hévíz

Gyirmót-Barcs

Soroksár-Haladás

Felcsút-Balatonlelle

Lombard Pápa-Budaörs

Kaposvölgye-D.-újváros

Celldömölk-Integrál

BKV Előre-MTE 1904

9. forduló, 10. 08.

Budaörs-Felcsút

Balatonlelle-Soroksár

Haladás-Gyirmót

Barcs-BFC Siófok

MTE 1904-Celldömölk

Integrál-Kaposvölgye

Dunaújváros-Lombard

Hévíz-BKV Előre

10. forduló, 10. 14.

Barcs-Hévíz

BFC Siófok-Haladás

Gyirmót-Balatonlelle

Soroksár-Budaörs

Felcsút-Dunaújváros

Lombard-Integrál-DAC

Kaposvölgye-MTE

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a veol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a veol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!