A férfi­kézilabda NB II északnyugati csoportját egyértelműen a Veszprém megyei csapatok uralják.

Ács, 100 néző. V.: Ritter, Zámbó.

Szentgotthárd–Telekom U23 25-24 (17-14)

Szentgotthárd, 200 néző. V.: Natkai, Szalay.

Tarján DSE–Nemesvámos 14-27 (8-13)

Tarján, 250 néző. V.: Garai, Takács. Legjobb gólszerzők: Szapu 10, Iváncsik G. 5.

A Nemesvámos mindössze hat gólt engedélyezett ellenfelének a második félidőben. A vendégek könnyed sikert arattak.

SZESE U23–Bakonyerdő 34-26 (14-16)

Győr, 50 néző. V.: Obermayer, Vindis.

BKSE U23–Győrújbarát 44-26 (23-9)

Balatonfüred, 30 néző. V.: Atyimov, Jáger. Legjobb góllövők: Kovács B. 7, Határ és Hutvanger 5-5, Valler és Mórcz 4-4.

Félidőnként két sorral játszott a BKSE. A fiatalabbik sornak több hibája volt, de velük a 4-2-es védekezést is gyakoroltatta Kis Ákos edző. Összességében így is sima füredi siker született.

KK Ajka–VKKFT U23 30-27 (15-12)

Ajka, 200 néző. V.: Gadányi, Szabó. Legjobb góllövők: Bors 5, Meiczinger 5, Zeitler V. 5, Bajnóczi 5, ill. Szép 9, Kristóf 5, Szmetán .

A nagy szívvel küzdő Ajka kiélezett és végig izgalmas összecsapáson megérdemelt győzelmet aratott.

A tabella élén: 1. Telekom U23, 2. Várpalota, 3. BKSE U23, 4. Nemesvámos, 5. KK Ajka.BVR