kézilabda

2018.11.13. 20:35

Öt góllal nyert a BKSE

Magabiztos, öt gólos sikert aratott a Balatonfüredi KSE kedden a kézilabda Liga Kupában.

Csoknyai István csapata a Váci KSE-ét fogadta, és az első félidő végén három góllal vezetett. Szünet után sikerült még tovább növelni az előnyt, ez pedig azt jelentette, hogy a Balaton-parti alakulat a két héttel ezelőtti idegenbeli siker után otthon is legyőzte vetélytársát. A BKSE négy meccs után három sikerrel és egy vereséggel áll a sorozat D csoportjában. A folytatásban, december 18-án a fürediek a Budakalászt fogadják a Liga Kupában, aho csak magyar játékosok léphetnek pályára. Eredmény: Balatonfüredi KSE–Váci KSE 32-27 (16-13). Balatonfüred. V.: Asztalos, Bárkányi