futsal NB II

2019.09.11. 18:47

Pont nélkül a Tihany

Második bajnoki mérkőzésén is vereséget szenvedett a Tihanyi FC a futsalosok második vonalában.

A tihanyiak gólzáporos meccsen maradtak alul Csömörön Fotó: Pesthy Márton/Napló

Fotó: Pesthy Márton/Napló

A Nyugati csoportban szereplő tihanyiak a szezon második fordulójában a csömöri REAC-SISE vendégei voltak. A vendégek hiába szerezték meg a negyedik percben a vezetést, nem sokkal később hátrányba kerültek (2-1). Ezután a Tihanyi FC fordítani tudott (2-3), ám végül elbukta a gólzáporos meccset.

Eredmény: REAC-SISE– Tihanyi FC 9-5 (5-3). Csömör. V.: Zimonyi, Apkó, Muhari. REAC-SISE: Tusor – Hornok, Horváth K., Árvai, Kaszala. Csere: Szondi, Sztojanovits, Kollás. Tihanyi FC: Simon – Dévényi, Erdősi P., Hoffer, Vörös. Csere: Endresz, Erdősi X., Gulyás, László, Németh, Molnár, Hegedűs. Edző: Németh Gábor. Gólszerző: Hornok 3, Horváth K. 2, Árvai 2, Kaszala, Sztojanovits, ill. Erdősi P. 2, Vörös, Gulyás, Molnár. A Tihany holnap lép pályára, a TFSE-t fogadja 19.30-kor.