kézilabda NB II

2019.11.20. 19:11

Valamennyi női csapat győzött

Megszerezte első győzelmét az Alsóörs SE alakulata a férfi kézilabda NB II-ben a hétvégén.

A VPSE (zöldben) és a Nemesvámos is nyert Fotó: Balogh Ákos/Napló

Fotó: Balogh Ákos/Napló

NB II, férfi

VKKFT U23–VBSK 26-28 (16-14)

Veszprém, 60 néző. V.: Szászfai, Tasnádi. Legjobb góllövők: Szép 9, ill. Foki 6, Dobos 5, Szikra 5.

Kiállítások: 12, ill. 8 perc.

Hétméteresek: 4/3, ill. 4/3.

KK Ajka–Tarján SE 34-26 (20-12)

Ajka, 110 néző. V.: Poller, Szűcs. A legjobb góllövők: Zeitler D. 7, Fülöp 4, Erőss 4, John 4, Venczel 4.

Kiállítások: 4, ill. 4 perc.

Hétméteresek: 3/3, ill. 6/6.

Csak 9-7-ig volt szoros a meccs, ezután Blázsovics védéseivel tempót váltott az Ajka, és a félidő végére tetemes előnyt szerzett. A szünet után tovább nőtt a különbség (26-14), így az okozott törést, hogy kissé kiengedett az Ajka (26-18). Poór Tamás valamennyi játékosának lehetőséget biztosít, mindenki kivette a részét a közönségszórakoztató sikerből.

Nemesvámos–BKSE U23 35-33 (21-16)

Nemesvámos, 45 néző. V.: Bognár, Márton. A legjobb góllövők: Iváncsik G. 7, Kara 5, ill. Frauenberger 10, Mellák 6, Hermann 5.

Kiállítások: 2, ill. – perc.

Hétméteresek: 2/1, ill. 1/1.

Alsóörs–Kisbér KC 30-29 (14-14)

Alsóörs, 60 néző. V.: Kolarovszki, Lábadi. A legjobb góllövők: Szöllősi B. 9, Lelkes 7, Kósa 5.

Kiállítások: 10, ill. 6 perc.

Hétméteresek: 2/1, ill. 7/4.