jöhetnek a visszavágók

2020.07.23. 14:50

Minitornát rendeztek a veszprémi öregfiúk

Minitornát szervezett a VLS Veszprém öregfiúk labdarúgócsapata, amely két együttest látott vendégül az Erdész utcai műfüves sportcentrumban.

A veszprémi öregfiúk egy-egy sikerrel és vereséggel zárták a tornát

Forrás: VLS Veszprém

Az első mérkőzésen a VLS Veszprém 5-0 arányban győzte le az Ugodot. A folytatásban a Nyíregyháza volt a házigazda ellenfele. A bakonyiak vezettek, de a vendégcsapat kiegyenlített, s az utolsó percben a győzelmet érő gólt is megszerezte (1-2).

A nyírségiek az Ugodot is legyűrték (izgalmas, szoros meccsen lett 2-1 a végeredmény), így megszerezték a torna első helyét. A második a Veszprém lett, a harmadik az Ugod.

A veszprémi öregfiúk egy-egy sikerrel és vereséggel zárták a tornát Fotó: VLS Veszprém

A Nyíregyháza meghívta a Veszprémet egy mérkőzésre, és az ugodiak is szeretnének visszavágni, így hamarosan újabb öregfiúk-összecsapásokról számolhatunk be.