Zalaegerszegen szenvedett vereséget az FC Ajka

Az NB I-es Zalaegerszegi TE FC ellen játszott felkészülési találkozót az NB II-ben szereplő FC Ajka.

Előfordul, hogy az NB I-es futballrangadókra itthon több fogadást kötnek, mint a legnépszerűbb külföldi bajnokságok nagy derbijeire

Fotó: Illusztráció

A mérkőzés végeredménye már az első félidőben kialakult, a hazaiak háromszor is betaláltak, a szünet után egyik csapat sem lőtt gólt.

Eredmény: ZTE FC-FC Ajka 3-0 (3-0). Zalaegerszeg. ZTE FC: Demjén – Lesjak, Szépe, Kálnoki, Gergényi – Favorov, Sankovic – Könyves, Tajti, Szánthó – Futács. Csereként lépett pályára: Bobál, Babati, Koszta, Vass, Zimonyi. Edző: Waltner Róbert. FC Ajka: Horváth D. (Balogh, 46.)- Kovács N. (Szűcs K., 46.), Tar (Heffler, 46.), Görgényi, Présinger (Csemer, 46.) – Kenderes, Szekér (Rózsás, 85.) – Soltész (Berzsenyi, 75.), Rétyi (Földi, 60.) – Nagy K., Tóth B. (Zsolnai, 46.). Edző: Kis Károly. Gólszerző: Futács, Tajti, Szépe.