A 40 éves Nívó győzött

2023.03.16. 18:53

Orkánszerű szélben és hidegben fociztak Füreden

Nem volt túl barátságos az időjárás, de nem maradt el idén sem a Március 15. Kupa kispályás labdarúgótorna, amely már fél évszázados múltra tekint vissza a városban.

A győztes Nívó csapata

Forrás: a szervezők

Az önkormányzat, valamint a Balatonfüredi Kispályás Labdarúgó Szövetség által szervezett kupa helyszíne – immáron hagyományosan – a Református iskola műfüves pályája volt, amelyen öt csapat vívott ádáz csatákat. A helyezések körmérkőzéses rendszerben dőltek el. A résztvevőket nem zavarta a kedvezőtlen időjárás, színvonalas találkozókat láthatott a közönség.

Az ünnepi focitornát veretlenül, 10 pontot szerezve a Nívó csapata nyerte meg, megelőzve a Vas-ass (9), a Református iskola (5), a Real Margit (4), valamint a Nívó II. (0) együtteseit.

A megalapításának 40. évfordulóját ünneplő Nívó díszes serleget vehetett át.