Videó az ünneplésről

2023.05.22. 10:10

Ők lehetnek a Veszprém osztályozós ellenfelei

Ahogyan arról vasárnap beszámoltunk, elképesztő, hihetetlen módon szerezte meg a bajnoki címet a Practical VLS Veszprém a labdarúgó NB III-ban. A bakonyiak az utolsó meccs 96. percében szerzett góllal kaparintották meg az első helyet.

Fotó: Haraszti Gábor/Napló

A Veszprém kétpontos előnnyel vezette a tabellát a Tatabánya elleni derbi előtt. A pápai Perutz stadionban rendezett fantasztikus hangulatú összecsapáson a bakonyiak Bartusz 96. percben szerzett góljával vívták ki a bajnoki címet érő döntetlent (2-2).

Videónk közvetlenül a mérkőzés lefújása után készült.

A VLS így osztályozót játszhat az NB II-be jutásért, az ellenfelet sorsolják majd, méghozzá a Kozármisleny-Szentlőrinc-Nyíregyháza hármasból. A sorsolást kedden 11 órai kezdettel rendezik.

A párharc időpontjai: május 28., június 4. A Veszprém Ajkán játssza a hazai meccset.