Németh Kriszta tíz találatig jutott

2023.10.24. 09:54

Nagy gólzáporban maradt alul a Veszprém

Hiába lőtt 34 gólt, alulmaradt a Veszprém Pannon SE a női kézilabda NB II B csoportjában Székesfehérváron.

Németh Kriszta tízszer volt eredményes

Forrás: Archív fotó: Nagy Lajos

A veszprémiek az Alba Fehérvár KC U21-es csapatának vendégei voltak. Jobbára a hazaiak irányítottak, de a vendégek nem szakadtak le, többször egyenlítettek és a második félidőben egyszer a vezetést is átvették. A hosszabb kispaddal rendelkező Alba Fehérvár azonban tudott reagálni és otthon tartotta a pontokat.

Eredmény: Alba Fehérvár U21-Veszprém Pannon SE 36-34 (19-17). Székesfehérvár, 120 néző. V.: Horváth, Krupánszki. A vendégek legeredményesebb játékosai: Németh K. 10 (1), Vörös 6. Kiállítások: 16, ill. 8 perc. Hétméteresek: 3/3, ill. 2/2.