Elvesztette idei második tesztmérkőzését a kézilabda NB I hétvégi folytatására készülő Fejér-B.Á.L. Veszprém.

Király Ferenc

Győri ETO-UNI FKC Kft.–Fejér-B.Á.L. Veszprém 30-29 (20-16)

Győr, 100 néző. Vezette: Kovács, Mándli.

Veszprém: Balogh, Mojsilov és Gödör (kapusok), Szrnka 5, Djukic, Szuharev és Tarabochia 4-4, Nourelden 4 (3), Hári és Hornyák 2-2, Preszter, Kristóf, Vetési és Draskovics 1-1, Grünfelder és Bugyáki. Edző: Danyi Gábor.

Az ellenfél legjobb lövői: Mátés 9, Kurucz 5, Lang és Szabados 4-4.

Kiállítások: 8, ill. 8 perc.

Hétméteresek: 5/5, ill. 3/3.

Az első félidőt az NB I/B éllovasa irányította, előbb 6-3-ra, majd 10-6-ra és 14-10-re is vezettek, az eredmény után loholó vendégek erejéből csak arra futotta, hogy 16-14-nél és 18-16-nál két gólra felzárkózzanak. Fordulás után feljavult Bugyákiék védekezése, ennek számlájára írható a 22-20-as, majd 23-22-es állás, de ennél közelebb nem sikerült férkőzniük a kisalföldiekhez, akik az 57. percben ismét négy találattal vezettek (30-26).