Futsal

2024.01.15. 21:46

Nem jártak sikerrel a tihanyi futsalosok

A futsal NB II 14. játéknapján a Tihany a Nagykanizsa otthonába látogatott, ahol a házigazdák már az első félidőben eldöntötték a lényegi kérdést.

Nagykanizsa-Tihany 5-2 (3-0)

Nagykanizsa. V.: Vass, Papp, Héra.

Nagykanizsa: Szőke – Kollár, Pál, Schuller, Kovács. Csere: Szabó, Dömötörfy, Bolla, Bagó, Horváth, Manganelli, Bozsoki, Németh.

Tihany: Schmidmajer, Horváth, Szücs, Rusvai Gy., Tar. Csere: László, Kovács, Henn, Fehér, Rusvai L.

Mindössze két perc kellett az első hazai találathoz, amit Schuller szerzett, 1-0. A 11. minutumban Kovács, a 15.-ben pedig Bozsoki emelt a különbségen, 3-0. A kanizsaiak domináltak az első játékrészben. Fordulás után ismét betaláltak a hazaiak, azonban rossz kapuba, így Bollának köszönhetően szépített a Balaton-parti együttes, 3-1. A 30. percben Kovács talált be ismét, majd pár perc elteltével Schuller is feliratkozott a duplázók közé, 5-1. A mérkőzés utolsó gólját a tihanyi Szücs Máté szerezte, így ő zárta le a találkozót.

A tihanyi együttes január 22-én a Dunaújvárost fogadja a Tihanyi Sportcsarnokban.