Teremfoci

2024.02.06. 14:38

Nagy a küzdelem a füredi sportcsarnokban

Két csapat maradt hibátlan a balatonfüredi körzeti teremlabdarúgó-bajnokságban, amelyben legutóbb a negyedik fordulót rendezték.

Három osztályban küzdenek egymással a csapatok Archív fotó: Nagy Lajos

A negyedik körben léptek pályára a csapatok, akik három osztályban küzdenek a Balaton Szabadidő Központban.

Az első osztály tabelláját az Aromax vezeti, három sikerrel és egy döntetlennel, a második és a harmadik vonalban pedig két hibátlan alakulat áll az élen. A PD Truck Litér (II. osztály) és a VAS-ASS (III. osztály) eddig mind a négy találkozóját megnyerte.

A következő játéknapot február 10-én, szombaton tartják.

Eredmények, negyedik forduló: Reál Margit-Anda Festékáruház 3-3, Cselzi FC-Bádog Mágus 8-2, Barbi Presszó-Villalakók 5-1, Helyzet FC-Hilal Füred 2-2, Sóly SE-Tihanyi ifi 3-3, Hentellér-Pocca Pince 3-4, Aromax-Zibunda 5-0, Kispadosok-Nívó 3-1, ABA Wood-Eldorado 3-4, Balatonszepezd-PD Truck Litér 0-3, Hárskút SE – VAS-ASS 0-2, REFI-Kertdoki Alsóörs 0-4.