Taekwondo

2024.03.20. 21:11

Bajnoki címeket szereztek a herendi taekwondosok

Március elején Monoron rendezték meg az 45. ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságot. A megmérettetésen 300 versenyző lépett tatamira összesen 31 klubból. A herendi egyesület 12 sportolóval vágott neki a bajnokságnak, és a klub versenyt az éremtáblázat 4. helyén zárta.

Veol.hu

Bajnoki címet szerzett: Vass Izabella formagyakorlatban, Etlinger Zsófia erőtörésben és ifjúsági lány küzdelemben, Erdősi Márton küzdelemben és Darnai János formagyakorlatban.

Németh Réka küzdelemben ezüstöt, formagyakorlatban és erőtörésben pedig bronzérmet szerzett. Kiss Lara formagyakorlatban állhatott a dobogó második fokára.

Máté Áron formagyakorlatban és küzdelemben is bronzérmes lett, Darnai Máté Levente erőtörésben és formagyakorlatban állhatott a dobogó legalsó fokára. Erdősi Márton, aki küzdelemben aranyat szerzett, formagyakorlatban bronzérmes lett.