Magyar Kupa

2024.04.04. 08:23

Négyes döntőben a veszprémiek

Bár hátrányban is volt, összességében magabiztosan jutott tovább a futsal Magyar Kupában az 1. FC Veszprém.

A Veszprém kettős sikerrel jutott tovább a Péccsel szemben

Fotó: Fülöp Ildikó/Napló

A bakonyiak a PTE-PEAC csapatát fogadták, miután a pécsi meccsen 5-1-es sikert arattak. A veszprémi visszavágón már az első percben előnybe került a házigazda, a vendégek viszont fordítottak és az első félidőt követően vezettek. A második játékrészben azonban már csak egy csapat volt a pályán, a Veszprém 6-2-es győzelemmel biztosította be továbbjutását, négyes döntőbe került Fehér Zsolt alakulata.

Az 1. FCV mellett a Haladás VSE, a Berettyóújfalu és a Maglód került be a kupa négyes döntőjébe.

Eredmény: Veszprém – PTE-PEAC 6-2 (1-2). 1. FCV: Spandler – Tatai, Dorogi, Gerencsér, Lux. Csere: Koncsol, Bognár P., Meczner, Molnár, Ábrahám, Bencsik, Gavrilovics, Bognár M., Kiss. gólszerző: Tatai 3, Ábrahám 2, Bartal (öngól), ill. Nospak 2.