A Fradival játszotta első edzőmeccsét a Füred

A Ferencváros otthonában játszott felkészülési találkozót a Balatonfüredi KSE NB I-es kézilabdacsapata.

Ősszel a Füred megverte a Fradit, most edzőmeccsen pofont kapott tőle Archív fotó: Nagy Lajos

György László együttese a napokban kezdte a munkát, a téli felkészülés első edzőmeccsét az Elek Gyula Arénában vívta Budapesten.

A találkozóról természetesen hiányoztak azok, akik az Európa-bajnokságon szerepelnek. A mérkőzést a vendégek kezdték jobban, a BKSE 5-3-ra vezetett, de az FTC átvette a kezdeményezést, fordított és fokozatosan ellépett. Az első félidő végén már öt gól volt a különbség a felek között.

A szünet után tovább nőtt a hazaiak előnye, Pásztor István tanítványai kilenccel vezettek, 29-20. A hajrában még jobban belelendültek a fővárosi zöld-fehérek, akik végül 12 találatos, fölényes sikert arattak. Eredmény: FTC-Green Collect–Balatonfüredi KSE 36-24 (17-12).

A fürediek legközelebb szerdán lépnek pályára, ezúttal otthon, a szintén NB I-es Csurgót fogadják.