finálé az ajkai stadionban

2019.05.22. 21:14

Megyei labdarúgókupa: a Veszprém és a Devecser játssza a döntőt

A VLS Veszprém és a Devecser SE jutott be a Veszprém megyei labdarúgókupa döntőjébe.

Fotó: Szakony Attila

A veszprémiek a Balatonalmádit győzték le, a Devecser a Badacsonytomaj vendégeként nyert.

A fiatalokkal felálló Veszprém és a Balatonalmádi jó meccset játszott egymással, a bakonyiak a második félidőben tudtak felülkerekedni vetélytársukon.

Szoros volt a csata Szigligeten is, ahol a Tomaj fogadta a Devecsert. A vendégek már a harmadik percben betaláltak, s hiába dolgozott ki sok helyzetet a házigazda, nem tudott gólt szerezni.

Eredmények: Balatonalmádi SE–VLS Veszprém 0-2 (0-0), gólszerző: Rédling K., Horváth Á. (Az almádi pálya használhatatlansága miatt a mérkőzést a veszprémi műfüves játéktéren játszották.) Badacsonytomaj–Devecser SE 0-1 (0-1), g.: Szakonyi. A finálét az ajkai stadionban játsszák majd.