Szenior tornának adott otthont az Erdész utcai műfüves sportközpont

A megmérettetésen öt csapat lépett pályára.

A csíkos mezes Mintech második lett a tornán

Fotó: Balogh Ákos/Napló

A szombati focitorna a Veszprémi Kispályás Liga nyári sorozatának második eseménye volt. A viadalon öt együttes vett részt, csak 35 év feletti labdarúgók léphettek pályára.

A csapatok körmérkőzéses rendszerben döntöttek a helyezések sorsáról. A győztesnek járó kupát a PD-Truck szerezte meg, miután az utolsó körben 1-0 arányban legyőzte a Mintech együttesét (a döntetlen utóbbinak kedvezett volna). A torna végeredménye: 1. PD-Truck, 2. Mintech, 3. Haszkovó, 4. Sün SC, 5. Vörös Meteor.

A Veszprémi Kispályás Liga következő nyári megmérettetése július 12-én lesz, a záróviadalt pedig július 18-án tartják.

Ahogyan arról lapunk már korábban beszámolt, nyár végén tervezik elindítani a város új kispályás bajnokságát, amelynek szervezését a Magyar Labdarúgó-szövetség Veszprém Megyei Igazgatósága koordinálja majd.