Utolsó percben kapott góllal maradtak alul a tihanyiak

Hazai vereséggel kezdte a futsal NB II 2021/2022-es idényét a Tihanyi FC.

A zöld mezes tihanyiak hazai pályán kaptak ki

Fotó: Pesthy Márton/Napló

A félszigetiek az ELTE-BEAC csapatát fogadták a nyugati csoport első körében. Az első félidőben nem született gól, a szünet után pedig a vendégek kerültek előnybe. A Tihanyi FC ki tudott egyenlíteni, viszont az utolsó percben a fővárosiak bevitték a győztes találatot, 10 méteres büntetőből voltak eredményesek.

A házigazda sokat támadott az összecsapáson, helyzetkihasználása azonban gyenge volt, így az előző szezon bronzérmese elvitte a pontokat.

A zöld mezes tihanyiak hazai pályán kaptak ki Fotó: Pesthy Márton/Napló

Eredmény: Tihanyi FC-ELTE-BEAC 1-2 (0-0). Tihany. V.: Héra, Horváth, Vass. Tihanyi FC: Schmidmajer – Körösi, Csernay, Rusvai, Tar. Csere: László, Dévényi, Bocsek, Bencsik, Petróczi, Szücs, Pap.

ELTE-BEAC: Kinics – Kovács, Boros, Szini, Dauner. Csere: Daradics, Spáth, Tóth, Tarjáni, Horváth, Béni.

Gólszerző: László (33.), ill. Szini (27.), Kovács (40.).