Mindenki idegenben szerepelt

2023.09.26. 15:54

Az alsóörsiek Győrben is nyerni tudtak

Harmadik meccsét is megnyerte az Alsóörs a férfi kézilabda NB II 2023/2024-es szezonjában. A nőknél az Ajka először szenvedett vereséget.

A Veszprém Pannon SE egy találattal maradt alul

Fotó: Archív: Nagy Lajos

Férfiak

UNI SZESE Győr II.-Alsóörs 29-32 (12-16)

Győr, 50 néző. V.: Horváth, Krupánszki. A vendégek legeredményesebb játékosai: Racskó 9, Kovács K. 5, Bonyhádi 5 (3). Kiállítások: 10, ill. 14 perc. Hétméteresek: 1/1, ill. 4/3.

Lipót Pékség-Várpalotai BSK 35-33 (17-14)

Lipót, 50 néző. V.: Jáger, Poller. A vendégek legeredményesebb játékosai: Halupka és Gáspár 9-9, Szöllőskei 7. Kiállítások: 6, ill. 4 perc. Hétméteresek: 2/2, ill. 0/0.

Tarján SE – BFKA II.-Balatonfüred 22-26 (9-16)

Tarján, 50 néző. V.: Kolarovszki, Lábadi. A vendégek legeredményesebb játékosai: Szabó L. 8, Urbán-Patocskai 5. Kiállítások: 8, ill. 6 perc. Hétméteresek: 5/5, ill. 0/0.

Az állás: 1. Alsóörs 6 pont, 2. BFKA II.-Balatonfüred 5, ...5. Várpalota 2.

Nők

Celldömölki VSE-KK Ajka 32-30 (18-16)

Celldömölk, 80 néző. V.: Nagy, Novák. A vendégek legeredményesebb játékosai: Mészáros 9 (6), Schneider 6. Kiállítások: 10, ill. 12 perc. Hétméteresek: 7/4, ill. 7/6.

Szentendrei NKE-Veszprém Pannon SE 33-32 (17-19)

Budakalász, 50 néző. V.: Matic, Nádasdi. A vendégek legeredményesebb játékosai: Németh 13 (2), Kiss 7. Kiállítások: 4, ill. 16 perc. Hétméteresek: 4/4, ill. 4/2.

Az A csoport állása: 1. Győri ETO KC U21 6, 2. KK Ajka 4, 3. Sárvárfürdő 4. A B csoportban: 1. Szentendre 6, ...6. Veszprém PSE 2.