Női futsal

2024.04.10. 11:00

Szünet után súlyos vereség

Az NB II-ben szereplő VESC női futsal csapata súlyos vereséget szenvedett el a 13. fordulóban Nagykanizsán. Az első félidőben nem nyílt még ki az olló, de a második játékrészben nem kegyelmezett a hazai alakulat.

FC Nagykanizsa - VESC 9-1 (3-1)

Nagykanizsa. V.: Kovács, Husz, Huszár.

Nagykanizsa: Buncsák – Molnár, Szollár, Szabó, Domján-Köröcz. Csere: Németh, Sóstai, Pintér, Nagy-Fáró.

VESC: Mecséri – Drexler-Kalász, Jarjabka, Horváth, Fogl. Csere: Nagy, Tóta, Kolonics, Valter, Keppel, Fleck, Csomai. Edző: Szücs Noémi.

Rossz szériában vannak a veszprémiek
Archív fotó: Fülöp Ildikó

A találkozó nem indult jól, már a 3. percben megszerezték a vezetést a kanizsaiak. A lendület a folytatásban sem hagyott alább, és a 15. minutumban már 3-0 szerepelt az eredményjelzőn. Az első játékrész végén Horváth Mercédesz szépített.

Fordulást követően magasabb fokozatra kapcsolt a hazai alakulat, és végül 9-1-re nyert a VESC ellen.

Szücs Noémi: Sajnos meglátszott a kihagyás számunkra, kiestünk a ritmusból, hiányzóink is voltak ezen a meccsen és én mint edző sem tudtam érdemben belenyúlni a mérkőzésbe. Ellenfelünk jobban akarta a sikert.