Kiemelt állások

2018.04.23. 13:42

Hegesztő

MÁV-THERMIT KFT Felvételt hirdet hegesztői munkakörbe Tapolcai telephelyre.

A Goldschmidt Thermit Csoport tagjai vagyunk MÁV-THERMIT Hegesztő Kft. központja Érden található, telephelyei: Budapest, Tapolca, Pécs, Szolnok és Nyíregyháza.

Szeretne aktív részese lenni a jövőben egy folyamatosan növekvő vállalkozásnak? Jelentkezzen hozzánk, mint:

ALUMINOTERMIKUS HEGESZTŐ

FŐBB FELADATOK:

  • vasúti sínek hegesztése
  • ELVÁRÁSAINK:

  • hegesztő szakmunkás/OKJ hegesztő végzettség, elvárt gyakorlat 1 év
  • B kategóriás jogosítvány, elvárt gépjárművezetői gyakorlat 3 év
  • AMIT KÍNÁLUNK:

  • alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes bérezés (bejelentett munkabér)
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • Munkavégzés helye:

  • változó
  • (Tapolca)
  • Amennyiben az állásajánlat felkeltette az érdeklődését kérem jelentkezzek:

    Nagy Tamás 06 20 9493 330 Régióvezető