2017.03.06. 16:26

Sikert és gólt ünnepelt Osváth Attila

A veszprémi nevelésű játékosok közül Osváth Attilának sikerült legjobban a hétvége a labdarúgó első osztályban.

A Veszprém FC USE-ben nevelkedett, balatonfüredi származású védő nemcsak győzelmet, gólt is ünnepelhetett a Debreceni VSC–Diósgyőri VTK (3:0) mérkőzésen. A 21 esztendős futballista a találkozó 30. percében talált a kapuba, vezetést szerezve csapatának.

Osváth Attila lőtte csapata első találatát a DVTK ellen
Fotó: dvsc.hu

Érdekesség, hogy a másik oldalon is pályára lépett egy veszprémi. A diósgyőrieket erősítő Novothny Soma Osváthoz hasonlóan végigjátszotta az összecsapást. A nyertes együttes tagja volt Zachán Péter, a bakonyi megyeszékhelyről tavaly nyáron Paksra szerződő hátvéd 90 percet játszott az MTK otthonában, a vendégek 2:1-re győztek. A szintén a VFC USE-ből induló Iszlai Bence a Haladás színeiben gyűjtött három pontot, a szombathelyiek a Gyirmót otthonában nyertek (1:2). Iszlai végigjátszotta a meccset.